informacje o zapisach do akademii piłkarskiej

phone-ico

(94) 37 210 91 wew. 31

mail-ico

biuro@ap.szczecinek.pl

akademia piłkarska szczecinek O Akademii
Akademia Piłkarska Szczecinek to największy i najdłużej działający ośrodek szkoleniowy dla dzieci w regionie, w którym każdego dnia wykwalifikowana kadra trenerska pracuje z dziećmi we wszystkich kategoriach wiekowych.

Doświadczona i wykształcona kadra trenerska, profesjonalny system treningowy, w połączeniu z najlepszymi w regionie obiektami sportowymi - to wszystko dostępne jest dla dzieci w wieku od 5 do 15 lat, a następnie - po przejściu do Miejskiego Klubu Piłkarskiego - kontynuowane w wieku juniora i seniora.

MISJA

Misją Akademii Piłkarskiej Szczecinek jest kształcenie i wychowywanie dzieci od najmłodszych lat w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji, poprzez profesjonalne treningi piłki nożnej.

PROFESJONALNA INFRASTRUKTURA I WYPOSAŻENIE TRENINGOWE

Dla wszystkich zawodników Akademii Piłkarskiej zapewniamy wyjątkowe warunki treningowe. Zajęcia odbywają się na czterech pełnowymiarowych doskonale przygotowanych boiskach trawiastych Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczecinku. W okresie zimowym zawodnicy Akademii trenują w pięciu nowoczesnych halach sportowych.

Każdy z zawodników bezpłatnie otrzymuje na czas treningów w Akademii wyposażenie składające się z markowego sprzętu sportowego.

OD PRZEDSZKOLAKA DO SENIORA

Jako jedyny ośrodek szkoleniowy w Szczecinku, zapewniamy harmonijny rozwój dzieci od 5 roku życia do osiągnięcia statusu seniora po przejściu do Miejskiego Klubu Piłkarskiego, które następuje zaraz po zakończeniu wieku trampkarza starszego (15 lat). W grupach naborowych uczymy podstaw piłki nożnej poprzez sportową zabawę dzieci w wieku przedszkolnym (5-6 lat), dalej prowadzimy szkolenie poprzez poszczególne kategorie wiekowe, aż do tramkparza starszego. Akademia Piłkarska Szczecinek stanowi bezpośrednie zaplecze dla seniorskiego klubu piłkarskiego MKP Szczecinek. Na mocy porozumienia z MKP Szczecinek nasi zawodnicy w wieku juniora starszego są zgłoszeni do rozgrywek pod szyldem MKP, tak aby podnosili swoje umiejętności i nabierali cennego doświadczenia piłkarskiego zarówno w rozgrywkach seniorskich, jak i juniorskich.

W porozumieniu ze szkołami podstawowymi, gimnazjalnymi oraz ponadgimnazjalnymi (Szkoła Podstawowa nr 7, Zespół Szkół im. Jana III Sobieskiego, Zespół Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej) tworzone są klasy o profilu sportowym, dedykowane dla zawodników Akademii Piłkarskiej.

ZAPEWNIAMY NAJWYŻSZE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA DZIECI

Przywiązujemy najwyższą wagę do bezpieczeństwa naszych zawodników, zapewniając najlepsze i profesjonalnie przygotowane obiekty sportowe w regionie i powierzając nasze dzieci, doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze trenerskiej!

Zapewniamy najwyższe możliwe standardy zabezpieczenia naszych zawodników:

 • Akademii Piłkarska Szczecinek dysponuje ubezpieczeniem OC na kwotę 120 000 PLN,
 • wszyscy uczestnicy zajęć treningowych organizowanych przez Akademię Piłkarską, które odbywają się na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji ubezpieczeni są w ramach NNW na kwotę 10 000 PLN,
 • wymagamy od naszej kadry trenerskiej ubezpieczenia OC od wykonywanych czynności zawodowych,
 • wszyscy zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek PZPN, w ramach systemu EXTRANET, podlegają ubezpieczeniu NNW na kwotę 10 000 PLN,
 • wszyscy zawodnicy Akademii Piłkarskiej uczestniczący w turniejach, nie organizowanych przez PZPN, są ubezpieczeni w ramach NNW w kwocie 8 000 PLN.
NAJNIŻSZA OPŁATA W REGIONIE

Składka członkowska klubu Akademia Piłkarska Szczecinek wynosi 50 złotych miesięcznie. Jesteśmy organizacją non-profit, która nie prowadzi komercyjnej działalności. Naszym celem jest rozwój sportowy dzieci, a nie przynoszenie zysków.

Nie pobieramy również dodatkowych opłat za dresy, stroje meczowe, torby piłkarskie, sprzęt treningowy, wyżej wymienione ubezpieczenie oraz transport na mecze i turnieje.

UZNANA MARKA

Uczestnictwo w klubie Akademia Piłkarska Szczecinek jest także szansą dla zawodników na to, aby zostać dostrzeżonym, przez inne, lepsze kluby, które żywo interesują się i bacznie obserwują postępy naszych zawodników. Doskonałym przykładem tego stanu rzeczy są m.in. tacy zawodnicy jak:

 • Mateusz Bartolewski (Zagłębie Lubin),
 • Jowin Radziński (ŁKS Łódź),
 • Junior Radziński (Polonia Warszawa),
 • Maciej Białczyk (Pogoń Szczecin),
 • Jakub Białczyk (Świt Szczecin-Skolwin),
 • Miłosz Kurzydłowski (Lechia Gdańsk),
 • Szymon Michalski (Warta Poznań),
 • Mateusz Sochalski, Michał Barański, Patryk Bednarski, Adrian Bednarski, Wojciech Madej, Jakub Okuszko (MKP Szczecinek).

Sukces naszych zawodników w postaci transferów do znaczących klubów w Polsce, jest również sukcesem Akademii Piłkarskiej Szczecinek. Ściskamy kciuki za powodzenie naszych wychowanków w dalszej karierze zawodniczej!

WŁADZE AKADEMII
Dariusz Mazur
Prezes Akademii Piłkarskiej Szczecinek
 
Zbigniew Białoch
Wiceprezes Akademii Piłkarskiej Szczecinek
 
Anna Glanc
Wiceprezes Akademii Piłkarskiej Szczecinek
 
Joanna Kraczek
Sekretarz Akademii Piłkarskiej Szczecinek
 
Ewa Jóskowska
Skarbnik Akademii Piłkarskiej Szczecinek
nasi partnerzy
Kronospan RDLP Szczecinek Big Sport Euro-Mag Miasto Szczecinek OSiR Graffik - Reklama Szczecinek
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.