informacje o zapisach do akademii piłkarskiej

phone-ico

(94) 37 210 91 wew. 31

mail-ico

biuro@ap.szczecinek.pl

akademia piłkarska szczecinek Turniej rocznika 2014
W pierwszy weekend października rocznik 2014 przywitała piękna słoneczna złota jesień.
 
UKS Akademia Piłkarska Szczecinek Kronospan spotkała się w Świeszynie na orliku, na kolejnym wspólnym graniu pod egidą #Pierwszapiłka.
 
Gospodarzem był Bałtyk Koszalin. Tym razem oprócz naszego zespołu i gospodarzy wystąpił jeszcze GKS Szakale Świeszyno.
 
Nasza Akademia została podzielona na trzy zespoły, w których grało łącznie 15 zawodników: Ksawery Stasik, Filip Hałuszka, Mikołaj Piórkowski, Mikołaj Bagiński, Jan Firaza, Dawid Simonyan, Szymon Śpiegowski, Bartek Kisiel, Marcel Konopka, Kacper Bagiński, Dawid Skwarek, Antek Podhajny, Kacper Bobryk oraz bracia Tymek i Jędrek Grenda.
 
"Było to kolejne nasze wspólne granie, dzięki temu wciąż mogę obserwować rozwój naszych małych sportowców - jak sobie radzą na wyjazdach, jak sobie radzą z grą z innym przeciwnikiem. Rozegraliśmy 5 spotkań, które trwały po 12 minut. Jestem zwolennikiem dłuższego grania ponieważ, trener ma wtedy możliwość dokonać więcej zmian, tak aby każdy mógł rozegrać taką samą ilość minut. Daje to także efekty jeśli chodzi o dużą ilość goli zdobytych przez oba zespoły w trakcie 12 lub 15 minutowych spotkań." - mói trener Dorian 
 
 
Sponsorem drużyny jest Kronospan Polska Sp. z o.o.
 
nasi partnerzy
Kronospan Big Sport Euro-Mag Miasto Szczecinek OSiR Graffik - Reklama Szczecinek
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.