informacje o zapisach do akademii piłkarskiej

phone-ico

(94) 37 210 91 wew. 31

mail-ico

biuro@ap.szczecinek.pl

akademia piłkarska szczecinek Turniej halowy "Niepodległość Słupsk 2019"

W połowie listopada rocznik 2007 (trener Marcin Brzozowski) brał udział w turniej "Niepodległość - Słupsk 2019" - był to turniej halowy.

W całym turnieju udział brało 10 zespołów podzielonych na dwie grupy. W grupie grano metodą „każdy z każdym.

 AP Szczecinek - Start Miastko 4-1 (bramki: Rybiński Paweł, Grzystek Wojtek, Garsztka Kajetan, Krążek Marcel)
 AP Szczecinek - Stolem Gniewino 2-1 (bramki: Krążek Marcel x2)
 AP Szczecinek - Byki Słupsk: 0-0
 AP Szczecinek - Stal Jezierzyce 3-0 (bramki: Rybiński Paweł, Konopka Oskar, Krążek Marcel)

Z grupy wyszliśmy na 1 miejscu! 

Mecz finałowy 
 AP Szczecinek - Młode Orły Łeba 2-1 (bramki: Krążek Marcel, Konopka Oskar)

"Zaraz na początku meczu straciliśmy bramkę ale to nie podłamało chłopaków. W połowie meczu doprowadziliśmy do remisu i na 14 sekund przed końcem meczu Oskar Konopka strzela zwycięską bramkę. W całym turnieju zespół zaprezentował się bardzo dobrze, mimo że to było pierwsze granie na hali. Gra była dynamiczna, stwarzaliśmy dużo sytuacji bramkowych. Było dużo ładnych akcji rozegranych od bramkarza co cieszy, bo niestety nie wszystkie drużyny rozpoczynają grę krótkim podaniem. Cały zespół bez wyjątków zasłużył na pochwały.” – mówi trener Brzozowski

Ponadto wszyscy trenerzy wybierali najlepszego zawodnika turnieju - został nim Oskar Konopka a na drugim miejscu był Kajetan Garsztka. Wielkie brawa! 

Natomiast Marcel Krążek walczył o tytuł króla strzelców. Zdobył 5 bramek w turnieju i o tytuł musiały decydować karne z dwójką zawodników z Łeby. Niestety nie udało się ale za to Marcel został wyróżniony jako najlepszy zawodnik drużyny. 

 

Skład zespołu: Piotrek Pysz, Wiktor Bańkiewicz, Jakub Bogusz, Marcel Krążek, Kajetan Garsztka, Wojtek Grzystek, Konrad Konopka, Paweł Rybiński, Oskar Konopka

 

 

nasi partnerzy
Kronospan Big Sport Euro-Mag Miasto Szczecinek OSiR Graffik - Reklama Szczecinek
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.