informacje o zapisach do akademii piłkarskiej

phone-ico

(94) 37 210 91 wew. 31

mail-ico

biuro@ap.szczecinek.pl

akademia piłkarska szczecinek Turniej FAIR PLAY CUP w Złotowie
30.11. 2019 zespół Akademii Piłkarskiej Szczecinek rocznik 2013 (trener Dorian Pacałaty) brał udział w turnieju FAIR PLAY CUP w Złotowie.
 
Udział w tym turnieju wzięło 10 zespołów. Mecze odbywały się na trzech różnych boiskach. Grano systemem „każdy z każdym” - po 8 minut jeden mecz. W całym turnieju rozegrano 15 kolejek.
 
Każdy zawodnik został nagrodzony za swój wysiłek pamiątkowym medalem oraz zdrowym posiłkiem w postaci owoców!
 
W niedzielnym turnieju nasza drużyna zagrała w 7 osobowym składzie: Mateusz Jabłoński, Kacper Jakubowski, Antoni Kluza, Kacper Jaskulowski, Dawid Pukajło, Michał Gronostaj i Oliwer Colombo.
 
"Wszyscy młodzi sportowcy świetnie spisali się w każdym meczu, z pełnym zaangażowaniem oraz z radością bawili się grając w piłkę. Choć wiele ich to kosztowało wysiłku to z uśmiechem na twarzy wracali do domów. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu całego turnieju. Jako trener mam możliwość zobaczenia swoich sportowców w innych warunkach i jak sobie radzą z nowym przeciwnikiem, jak sobie radzą z trudami turnieju. Każdy turniej, każda impreza sportowa jest dobrą okazją do nauki poprzez dobrą zabawę dla każdego dziecka, które ma styczność ze sportem." – mówi trener Pacałaty
 
nasi partnerzy
Kronospan Big Sport Euro-Mag Miasto Szczecinek OSiR Graffik - Reklama Szczecinek
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.