informacje o zapisach do akademii piłkarskiej

phone-ico

(94) 37 210 91 wew. 31

mail-ico

biuro@ap.szczecinek.pl

akademia piłkarska szczecinek Sukcesy drużyny U10

Za nami kolejny Turniej Noworoczny - tym razem rocznika 2008. Akademia Piłkarska Szczecinek nie zawiodła i zajęła pierwsze miejsce.

Turniej odbył się w sobotę, 10. lutego na hali sportowej przy ulicy Wiatracznej. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy rocznika 2008 i młodsi. AP Szczecinek wystawiła cztery drużyny – dwie z nich prowadzone przez Krzysztofa Kutrowskiego i dwie prowadzone przez Huberta Czeszczewika i Marcina Fijołka. Oprócz gospodarzy zagrały jeszcze JFA Przechlewo, AP 2012 MKS Debrzno i AP Reissa Szczecinek.

Mecze rozgrywane były po 10 minut metodą każdy z każdym. Spotkanie decydujące o zajęciu pierwszego miejsca rozegrane zostało pomiędzy AP Szczecinek I, a JFA Przechlewo. Żadna z tych drużyn do tego momentu nie miała na koncie ani jednej porażki, więc wynik decydował o zwycięstwie w turnieju. Był to bardzo emocjonujący mecz zarówno dla zawodników jak i przybyłych kibiców, zakończony zwycięstwem gospodarzy 1-0.

Po kilku godzinach zmagań turniej zwyciężyła AP Szczecinek I (trener Krzysztof Kutrowski), która nie przegrała ani jednego spotkania w tych rozgrywkach. Zaraz za nimi uplasowała się JFA Przechlewo, a brązowy medal wywalczyli zawodnicy AP 2012 MKS Debrzno.

Taki turniej to kolejna okazja dla młodych zawodników do doskonalenia swoich umiejętności i zawierania boiskowych przyjaźni. Osobne słowa uznania należą się grupie początkującej trenowanej przez Huberta Czeszczewika i Marcina Fijołka. Dla wielu z zawodników sobotni turniej był pierwszym w którym wystąpili, a mimo to nie dawali po sobie poznać zdenerwowania.

Wyniki:

I miejsce  - AP Szczecinek I

II miejsce – JFA Przechlewo

III miejsce – AP 2012 MKS Debrzno

IV miejsce – AP Reissa Szczecinek

V miejsce  - AP Szczecinek II

VI miejsce  - AP Szczecinek IV

VII miejsce – AP Szczecinek III

Dla zwycięskiej drużyny U-8 sobotnie zawody były przystankiem w przygotowaniach do wojewódzkich finałów turnieju „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku, które w pierwszej połowie kwietnia trzeci raz z rzędu zostaną rozegrane w Szczecinku. Wcześniej podopieczni Krzysztofa Kutrowskiego grali w bardzo silnie obsadzonych turniejach w Redzie i Gnieźnie. Szczególnie korzystnie zaprezentowali się w drugim z nich, gdzie wygrali m.in. z FA Leszno, Elaną Toruń i Wartą Śrem, zajmując ostatecznie siódme miejsce w stawce trzydziestu sześciu drużyn. Bramkarz Daniel Bednarski wybrany został wówczas najlepszym golkiperem zawodów. Brawo!

nasi partnerzy
Kronospan Kacpersport Eurostandard Big Sport Complete Bau S-BUD Euro-Mag Miasto Szczecinek OSiR Powiat Szczecinek Graffik - Reklama Szczecinek
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.