mail-ico

biuro@ap.szczecinek.pl

akademia piłkarska szczecinek Rocznik 2009

W poprzednią sobotę graliśmy kolejny mecz w Szczecinie z Pogonią II Szczecin.

Mecz rozpoczeliśmy bardzo skoncentrowani w obronie i po odbiorze piłki wyprowadzaliśmy szybkie kontry. Jedną z nich zamieniliśmy na bramkę. Dwie minuty później cieszyliśmy się z drugiej bramki. Drużyna Pogoni dłużej utrzymywała się przy piłce ale ich akcje kończyły się na 20 metrze przed naszą bramką. Jeszcze przd przerwą straciliśmy bramkę z rzutu wolnego po rykoszecie.

Druga połowa to ataki zawodników ze Szczecina, za to my mamy sytuacje bramkowe ale nie udaję się strzelić. Po zamieszaniu w naszym polu karnym jeden z naszych zawodników zagrywa piłkę ręką. Rzut karny i jest 2:2. Pokazując charakter i walkę na dwie minuty przed zakończeniem strzelamy 3 bramkę i wygrywamy mecz.

"Cieszę się że w koncu nastąpiło przełamanie i zdobyliśmy 3 punkty. Cały zespół zasługuję na pochwałę." - mówi trener Brzozowski

Bramki strzelali: Mateusz Maksalon, Adam Susiak i Grzegorz Bakuła

Skład: Hubert Dziedziejko, Mateusz Pałubicki, Maciej Iżak, Mateusz Maksalon, Jan Filowiat, Adrian Bernatek, Maciek Goździk, Adam Susiak, Tobiasz Kiełbowski.
Na zmiany wchodzili: Bruno Kuczyński, Mikołaj Kowalski, Kamil Fiłonowicz, Dawid Winszewski, Filip Szafraniec, Grzegorz Bakuła