informacje o zapisach do akademii piłkarskiej

phone-ico

(94) 37 210 91 wew. 31

mail-ico

biuro@ap.szczecinek.pl

akademia piłkarska szczecinek Ortu Stella Cup'21
W zeszły weekend 25-26.09 rocznik 2012 (trener Pacałaty) rozegrał dwudniowy turniej.
Impreza pod egidą Ortu Stella Cup'21 odbyła się w Białych Błotach.
 
Był to turniej półfinałowy gdzie zespoły rywalizowały w ferworze walki sportowej do wielkiego finału. Odbyły się dwa wielkie półfinały gdzie łącznie udział wzięło 32 drużyny. Każdy półfinał był rozgrywanych w dwóch grupach.
Nasz zespół znalazł się w grupie B z zespołami:
Lechia Gdańsk (dwa zespoły), Wisła Fodon (dwa zespoły), Spójnia Białe Błota, Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie i Victoria Niemcz Osielsko.
Do wielkiego finału z każdej grupy mogły awansować 2 zespoły (w wielkim finale znalazło się 8 drużyn).
 
AP Szczecinek reprezentowali zawodnicy: Karol Pryczek, Kacper Kacprzak, Ksawier Git-Gehrke, Mikołaj Czerwinski, Tymon Wypych, Filip Ćwikliński, Paweł Kasprzak, Oliwier Żemło, Bartek Hinc, Michał Dubiecha i Nikodem Rutkiewicz.
 
"Nasz zespół przeplatał dobre mecze ze słabymi spotkaniami, ale z punktu widzenia trenera była to dla nas dobra lekcja piłki nożnej. Tymbardziej, że mając zawodników od 3 tygodni mogłem zauważyć postępy pracy, którą włożyliśmy na treningach." - mówi trener Pacałaty
 
nasi partnerzy
Kronospan RDLP Szczecinek Big Sport Euro-Mag Miasto Szczecinek OSiR Graffik - Reklama Szczecinek
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.