informacje o zapisach do akademii piłkarskiej

phone-ico

(94) 37 210 91 wew. 31

mail-ico

biuro@ap.szczecinek.pl

akademia piłkarska szczecinek Nowe stroje od firmy Kronospan dla drużyny U-8

Firma Kronospan, która w tym roku ponownie objęła sponsoringiem najmłodsze grupy Akademii Piłkarskiej ufundowała stroje dla drużyny U-8 (rocznik 2015) prowadzonej przez trenera Michała Boderka.

Choć w sierpniu frekwencja na treningach ze względu wakacyjnych wyjazdów nie jest stuprocentowa, to zawodnicy już teraz mają doskonałe warunki do treningów zarówno pod względem dostępu do boisk, jak i sprzętu sportowego. Firma Kronospan od lat finansuje zakupy kompletów meczowych dla najmłodszych roczników, choć to tylko jeden z elementów wsparcia. Oprócz koszulek i spodenek firma partycypuje w kosztach pozyskania m.in. piłek, pachołków, drabinek koordynacyjnych, a także dofinansowuje wyjazdy na rozgrywki Pierwszej Piłki ZZPN.

35 kompletów meczowych (koszulka, spodenki, getry) dla rocznika 2015 to pierwszy, wakacyjny akcent współpracy na linii Kronospan – AP Szczecinek. Kolejne po rozpoczęciu roku szkolnego, gdy treningi i rozgrywki ruszą pełną parą!

nasi partnerzy
Kronospan RDLP Szczecinek Big Sport Euro-Mag Miasto Szczecinek OSiR Graffik - Reklama Szczecinek Domex Polonia we Care
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.