informacje o zapisach do akademii piłkarskiej

phone-ico

(94) 37 210 91 wew. 31

mail-ico

biuro@ap.szczecinek.pl

akademia piłkarska szczecinek

02.06.2019 drużyna Akademii Piłkarskiej Szczecinek rocznik 2012 (trenerzy Dorian Pacałaty i Piotr Kusiak) była na turnieju Mini Partner Cup w Barwicach. 

Do turnieju AP Szczecinek przystąpiła podzielona na 2 zespoły - w każdym grało po 7 zawodników. Oprócz AP Szczecinek w turnieju brali udział: gospodarze Błonie Barwice, FutbolLaky Miastko, Hubertus Biały Bór, Pionier 95 Borne Sulinowo, FA Fair Play Złotów, Start Jastrowie. W turnieju nie było klasyfikacji zespołów, każdy był zwycięzcą.  

Podczas turnieju odbyła się zbiórka pieniędzy - zebrana kwota zostanie przeznaczona na dofinansowanie wyjazdu Leny Rakowskiej na Mistrzostwa Świata w Grecji. Turniej odbywał się przyjaznej w rodzinnej, festynowej atmosferze, gdzie między meczami odbył się pokaz zawodniczek fitnessu akrobatycznego. Były także różne inne atrakcje dostępne dla wszystkich dzieci z okazji Dnia Dziecka.  
Dzieci wróciły z medalami i z dużymi uśmiechami do Szczecinka.  

nasi partnerzy
Kronospan Big Sport Euro-Mag Miasto Szczecinek OSiR Pomorze Zachodnie Graffik - Reklama Szczecinek
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.