informacje o zapisach do akademii piłkarskiej

phone-ico

(94) 37 210 91 wew. 31

mail-ico

biuro@ap.szczecinek.pl

akademia piłkarska szczecinek Mezar Cup

Kolejny raz nasi mali sportowcy rocznik 2013 (trener Dorian Pacałaty) oraz 2011 (trener Artur Pryczek) wybrali się do Mroczy na turniej Mezar Cup.

Do turnieju przystąpiło 5 zawodników w składzie: Jan Nowacki, Michał GronostajFranek Biaduń, Gabriel Biedula, Mateusz Jabłoński.

Rocznik 2011 reprezentowali: Antoni Ługom, Nikodem Purlis, Jakub Wasiluk, Marcin Łobaczewski, Miłosz Gulbicki

Turniej był podzielony na dwie fazy. W pierwsze fazie zespoły były podzielone na dwie grupy po 6 zespołów. Natomiast w drugiej fazie wszystkie zespoły zostały podzielone na 3 grupy - grupa złota, srebrna i brązowa.
W pierwszej fazie turnieju, były brane pod uwagę wygrane, remisy i przegrane, by potem dostosować zespoły tak aby każdy zespół grał z zespołem na swoim poziomie.

"Bardzo ciekawe rozwiązanie i co najbardziej mnie cieszy skuteczne, ponieważ dzięki temu każdy zawodnik, każdy zespół może rywalizować na swoim poziomie i wtedy mecze są bardzo wyrównane." - mówi trener Pacałaty

W pierwszej fazie turnieju mecze trwały po 10 minut, gdzie każdy grał z każdym, natomiast w drugiej części turnieju zawodnicy grali już po 12 minut.

Naszym zawodnikom po uzyskaniu swoich punktów udało się zagrać w grupie złotej!

Po zakończeniu turnieju każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal a cały zespół zdobył nagrodę za całokształt.

Organizatorzy wybierali najbardziej wszechstronnych zawodników z każdego zespołu. W naszych zespole został wyróżniony indywidualną nagrodą Gabriel Biedula.

"Bardzo mi się turniej podobał. Było w nim wszystko co jest potrzebne - dla zawodników, trenerów i rodziców. Dwie fazy turnieju, dużo grania, była rywalizacja na wyrównanym poziomie, sami zawodnicy liczyli swoje wygrane, porażki i gole, co wpływało na większe emocje w tym turnieju. Hala podzielona na 3 boiska, mało czekania, dzięki temu zawodnicy mogli się skupić na graniu co bardzo mnie cieszyło. Kolejny turniej za nami. Cieszę się że dzięki wsparciu firmy Kronospan Polska Sp. z o.o. możemy jeździć na turnieje, które są oddalone ponad 100 km. Dzięki temu, że dużo gramy, rywalizujemy - uczymy się wszystkiego: walki ze stresem, walki z samotnością, walki z przeciwnikiem, a tylko to może rozwinąć charaktery i umiejętności naszych piłkarskich mistrzów." - dodaje trener

 

nasi partnerzy
Kronospan Big Sport Euro-Mag Miasto Szczecinek OSiR Graffik - Reklama Szczecinek
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.