informacje o zapisach do akademii piłkarskiej

phone-ico

(94) 37 210 91 wew. 31

mail-ico

biuro@ap.szczecinek.pl

akademia piłkarska szczecinek GWARDYJKA CUP - rocznik 2013

Zespół Akademii Piłkarskiej Szczecinek rocznik 2013 (trener Dorian Pacałaty) brał udziałw turnieju GWARDYJKA CUP w Koszalinie – na zaproszenie miejscowej drużyny Gwardii Koszalin. AP  Szczecinek przystąpiła do turnieju w dwóch składach. Oprócz naszej Akademii udział wzięło 8 zespołów.

Mecze odbywały się na trzech różnych boiskach. Turniej był podzielony na 2 fazy - w pierwszej fazie, po losowaniach utworzono grupy, tak aby ocenić możliwości i umiejętności zespołów. Po pierwszej fazie turnieju zespoły podzielono tak aby każdy zespół mógł skorzystać jak najwięcej z grania. Grano systemem każdy z każdym, po 10 minut jeden mecz.

Każdy zawodnik został nagrodzony za swój wysiłek pamiątkowym medalem oraz dyplomem. W przerwie turnieju każda drużyna była częstowana pizzą, co bardzo entuzjastycznie zawodnicy przyjęli. Pogoda dopisała, wszyscy młodzi sportowcy świetnie spisali się w każdym meczu, z pełnym zaangażowaniem oraz z radością bawili się grając w piłkę. Choć kosztowało wiele ich to wysiłku - z uśmiechem na twarzy wracali do domów.

„Jestem bardzo zadowolony, z przebiegu całego turnieju. Mimo że to był dopiero drugi turniej rocznika 2013, jako trener mam możliwość zobaczenia swoich sportowców w innych warunkach i w innym otoczeniu - jak sobie radzą z nowym przeciwnikiem, jak sobie radzą z trudami turnieju. Każdy turniej, każda impreza sportowa jest dobrą okazją do nauki poprzez dobrą zabawę dla każdego dziecka, które ma styczność ze sportem.” – mówi trener Dorian Pacałaty

 

 

nasi partnerzy
Kronospan Big Sport Euro-Mag Miasto Szczecinek OSiR Pomorze Zachodnie Graffik - Reklama Szczecinek
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.