informacje o zapisach do akademii piłkarskiej

phone-ico

(94) 37 210 91 wew. 31

mail-ico

biuro@ap.szczecinek.pl

akademia piłkarska szczecinek Finał Wojewódzkiego Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Kilka dni temu w Szczecinku odbyły się finały wojewódzkie Turnieju o Puchar Tymbarku. Nasza drużyna U8 (rocznik 2011), której sponsorem jest firma Kronospan Polska Sp. z o.o. rozegrała swoje zawody w piątek.

Wcześniejszy etap został rozegrany w październiku i tam wystartowało 6 naszych drużyn U8, jednak w finałach mogła już zagrać tylko jedna z nich.

Podczas piątkowego finału rozegraliśmy 3 dobre i wyrównane mecze z SP5 Kołobrzeg, AP Drawsko Pomorskie i Brazil Da Bola Stargard.

Organizacja turnieju stała na bardzo wysokim poziomie, dzieci brały udział w oficjalnym otwarciu, śpiewały hymn turnieju i przede wszystkim grały na świetnie przygotowanych boiskach. Był też czas na zdjęcia z Kubusiem oraz ciepły posiłek.

Zabrakło szczęścia i awansu do fazy pucharowej, ale zawodnicy trenera Jakuba Śpiegowskiego i trenera Artura Pryczka grali bardzo dobrze i walczyli do ostatniej minuty.

nasi partnerzy
Kronospan Kacpersport Eurostandard Big Sport Complete Bau S-BUD Euro-Mag Miasto Szczecinek OSiR Powiat Szczecinek Graffik - Reklama Szczecinek
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.