informacje o zapisach do akademii piłkarskiej

phone-ico

(94) 37 210 91 wew. 31

mail-ico

biuro@ap.szczecinek.pl

akademia piłkarska szczecinek Energa Cup w Słupsku
Tym razem nasi mali sportowcy rocznik 2013 (trener Dorian Pacałaty) pojechali na turnieju Energa Cup w Słupsku.
 
Skład AP Szczecinek 2013:
Kacper Jaskulowski, Dominik Malecki,Oliwier Malecki, Oliwier ColomboDawid Pukajło, Gabriel Biedula, Mateusz Jabłoński.
 
Turniej był rozgrywany w charakterystyce Ligi Mistrzów - przed turniejem trenerzy losowali nazwy zespołów. Wylosowaliśmy Manchester United. Mecze trwały po 10 minut, grano systemem każdy z każdym. Jak to zawsze w takich turniejach dla najmłodszych bywa - nie była prowadzona klasyfikacja końcowa.
 
Po zakończeniu turnieju każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal, różne małe gadżety sponsorowane przez firmę Energa.
 
Wybrano również najbardziej wszechstronnych zawodników z każdego zespołu. W naszym zespole wyróżniony został Mateusz Jabłoński.
 
"Wyjazd na ten turniej był kolejnym cennym doświadczeniem dla tych małych sportowców, a także dla trenera. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu mogliśmy się sprawdzić na boisku z zawodnikami, którzy dominowali swoimi warunkami fizycznymi. Jako trener miałem kolejny raz okazję sprawdzić zawodników na tle swojej samodzielności. Wyjazd oceniam korzystnie z pozytywnym wpływem na rozwój każdego z tych małych mistrzów. Z niecierpliwością czekamy na kolejne turnieje." - mówi trener Pacałaty
 
Sponsorem drużyny jest Kronospan Polska Sp. z o.o.
 
nasi partnerzy
Kronospan Big Sport Euro-Mag Miasto Szczecinek OSiR Graffik - Reklama Szczecinek
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.